Werken bij
DWS

Bij DWS draait alles om de klik. Al vanaf de eerste kennismaking. We zijn van nature nieuwsgierig en stellen vaak vragen die je niet verwacht. Daar hebben we plezier in. We nemen ons vak serieus en zorgen er dus voor dat onze data onomstotelijk is. Maar hoe gedreven door data we ook zijn, we verliezen de unieke mens natuurlijk nooit uit het oog. Niet in onze dagelijkse business en zeker niet in ons team. Want we willen zelf ook gezien worden om onze ambities, motieven en overtuigingen. En dat brengen we graag samen.

We zijn op zoek naar van nature nieuwsgierige mensen die met ons de wereld van recruitment en employer branding willen veranderen. Professionals die gebaande paden challengen, die werkelijk benieuwd zijn naar wat mensen drijft en bevlogen zijn in wat ze doen. Ben jij joyful, curious, hou je van data en ben je klaar voor een nieuw avontuur? Solliciteer en join the club!

What you get:

  • Remote way of working, bijvoorbeeld vanuit het buitenland
  • Veel aandacht voor learning & development en allerlei doorgroeimogelijkheden: zowel horizontaal als verticaal 
  • Werken vanuit een verrassende, unieke én eigenzinnige visie op de recruitmentwereld 
  • We houden van feestjes: je bent vrij op je verjaardag, er is sociaal budget voor (office) uitjes en (bijna) elke week een vrijdagmiddagborrel
  • Je kunt een (elektrische) fiets leasen en natuurlijk krijg je een macbook, telefoon + accessoires voor ergonomische (thuis)werkplek

Joyful

Curious

Data driven

Kom jij ons team versterken?

Talent Consultant

Neem een kijkje in de keuken bij gave organisaties en pak de verantwoordelijkheid over jouw eigen projecten. Vind creatieve oplossingen voor elk recruitment vraagstuk en maak direct impact!

bekijk de vacature

Talent Sourcer

De ideale bijbaan? Dat is natuurlijk Talent Sourcer bij DWS. Source, benader en kwalificeer de beste professionals voor onze klanten en leer meer over onze datagedreven strategieën.
bekijk de vacature

Meet our team

Megan
Megan
van Rooij
Managing Director
+316 28935893
megan@dutchwebshark.com
Claire
Claire
Rosenmöller
Head of People
+316 51478197
claire@dutchwebshark.com
Emma
Emma
Mensen
Client Success Manager
+316 43226637
emma@dutchwebshark.com
Jari
Jari
van Homoed
Business Development Manager
+316 81026870
jari@dutchwebshark.com
Jean-Pierre
Jean-Pierre
N'Gouan
Business Development Manager
+316 82329747
jeanpierre@dutchwebshark.com
Lara serieus
Lara
Vermeulen
Client Success Manager
+316 42727173
lara@dutchwebshark.com
Isabel serieus
Isabel
Los
Client Success Manager
+316 34552821
isabel@dutchwebshark.com
Max lachen
Max
de Wit
Talent Consultant
+316 43205734
max@dutchwebshark.com
Roos serieus
Roos
Schmidt
Business Development Manager
+316 15256272
roos@dutchwebshark.com
Lois lachen
Loïs
Landman
Talent Consultant
+316 41011564
lois@dutchwebshark.com
Ian serieus-1
Ian
Hoefnagels
Talent Consultant
+316 14645963
ian@dutchwebshark.com
Florien serieus
Florien
Brouwer
Marketing Consultant
+316 43224488
florien@dutchwebshark.com
Hajo
Hajo
Bons
Data Consultant
hajo@dutchwebshark.com
Julie
Julie
Geers
Talent Consultant
+316 28358218
julie@dutchwebshark.com
Wessel
Wessel
de Boer
Talent Sourcer
wessel@dutchwebshark.com
Malou
Malou
Kroon
Talent Sourcer
malou@dutchwebshark.com
Daan
Daan
van Elst
Business Development Manager
+316 43226633
daan@dutchwebshark.com
Esther lachen
Esther
Sijbesma
HR Medewerker
+316 39010791
esther@dutchwebshark.com
Stijn
Stijn
Tjallingii
Talent Consultant
+316 19067344
stijn@dutchwebshark.com
Evelyne serieus
Evelyne
van de Graaf
Marketing Consultant
+316 34552820
evelyne@dutchwebshark.com
Britt lachen
Britt
Straathof
Client Success Manager
+316 52520812
britt@dutchwebshark.com
Thomas lachen
Thomas
Woud
Talent Consultant
+316 81026869
thomas@dutchwebshark.com
Celeste lachen
Celeste
Oddo
Talent Consultant
+316 13572543
celeste@dutchwebshark.com
Stan
Stan
Korse
Data Consultant
stan@dutchwebshark.com
Erwin
Erwin
van Krimpen
Business Development Manager
+316 46335230
erwin@dutchwebshark.com
Joyce
Joyce
Jansen
Marketing Consultant
joyce@dutchwebshark.com
David
David
Pertijs
Head of Data
david@dutchwebshark.com
Lotte lachen
Lotte
Roelofs
Client Success Manager
+316 51869486
lotte@dutchwebshark.com
Saskia
Saskia
Honders
Head of Marketing
+316 23079823
saskia@dutchwebshark.com

Get in touch

Neem voor al je vragen contact op met Esther of laat je gegevens achter.